Květen 2011

Rytmus

7. května 2011 v 10:12 | já |  osobnosti a něco o nich
Rytmus nebo taky Patrik Vrbovský.
Takže je mu 34 let a narodil se 3.Ledna 1977. No znáte od něho písničky jako veřejný nepřítel nebo príbeh a možná že víte že zasedá v porotě superstar. Má dokonce i facebook i když to má už skoro každá celebryta, ale to je jedno zpět k rytmusovy. Prostě je mega krásnej a mega dobrej i když je i trochu namyšlenej, asi se ptáte proč tak já vám to řeknu. V každé písničce je něco o něm jako například v písničce veřejný nepřítel hned na začátku ´´Nemusím sa predstavovať každí ví že som BOSS!!!,nekerí ma milujú, nekerí ma majú dosť´´. Ale neříkám že není jedinej takových já znám no hodně na světě je hodně namyšlenejch že jo. Ale teď vážně on je nádhernej. A zpíval i s Mad Skill nebo Kontrafakt ti jsou taky dobří.

tady se na něj můžete podívat. Napište do komentáře která písnička se vám od něho líbí :-)

Auta Tuning

7. května 2011 v 10:05 | já

http://www.youtube.com/watch?v=_gJkDeFCj-E&feature=fvwrel

U automobilů se velice často používají také úpravy, které nemají na výkon motoru či jízdní vlastnosti žádný vliv (či v horším případě vlastnosti zhoršují). Takové úpravy se někdy (s hanlivým nádechem) označují jako tuzing, jelikož někteří fanoušci tuningu tvrdí, že označení "tuning" si zaslouží pouze úpravy směřující k vylepšení funkčních vlastností, nikoli pouze vzhledu. Jelikož jsou však vylepšení vzhledu obvykle výrazně jednodušší i levnější než funkční tuning, jsou také výrazně běžnější.

Řada lidí nezná pravý význam pojmu tuning, a proto často tímto pojmem označují i výtvory, které do této kategorie nepatří. Pokud pod pojmem tuning rozumíme úpravy za účelem zvýšení výkonu a zlepšení jízdních vlastností (úpravy motoru, sacího a výfukového potrubí, úpravy aerodynamiky, podvozku, převodovky, atd.), tak pojem styling označuje čistě pouze vzhledové úpravy, které nemají vliv na výkon nebo jízdní vlastnosti vozidla jako např. zatmavení skel, LED diody, hlučná koncovka výfuku, doplňky upevňované na karoserii, polepy, atd.