Září 2009

bitka v hopodě

26. září 2009 v 18:56 | já |  videa

autíška

26. září 2009 v 18:00 | já |  videasexy žena

26. září 2009 v 17:54 | já |  videa

High School Musical 2

26. září 2009 v 12:39 | já |  videa

Everyday

Bet on it

You are the music in me

Bop to the top

Something Newselena gomez mikayla

26. září 2009 v 12:26 | já |  videa
toto video je z filmu Hannahj Montana

Selena Gomez a něco o ní

25. září 2009 v 19:00 | já |  osobnosti a něco o nich

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak aktuální horoskop »
Výška: 165 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene

Životopis

Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.

Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.

Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.

V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

Píše se, že chodila s Nickem Jonasem, ale ten se s ní rozešel kvůli stálé lásce zpěvačce Miley Cyrus.pro kluky

25. září 2009 v 17:32 | já |  rady pro kluky
"Kluci" ! To bývá stálé téma holek. Kdybychom o nich měli psát nějakou slohovou práci, myslím, že bychom na ní dlouho nepřemýšleli. Ale to nakonec není k tomuto tématu.
Každý má své chybičky, ale holky si je uvědomují o něco více než oni! Kluci, zkuste se nad sebou teď zamyslet:
- nikdy ze sebe nedělejte nic co nejste
- blbý kecy a vtípky, to na žádnou holku neplatí :)
- holky mají rády, když kluci hezký voní. Ale pozor! Všeho s mírou :)
- úsměv je pro nás vždycky důležitý. Zahřeje nás na srdíčku! Pozor! Nemusíte hned chytat mušky mezi zuby :)
- nikdy nemluv před holkou na první schůzce o sexu! Tím ji neohromíš!
- "Nikdy jsem nebyl zamilovaný tak, jako teď do tebe" - říkej to pouze když to myslíš vážně
- rozchod po sms ?? možná móda, ale zbabělecké! Zkus to z očí do očí!
- ..... chybiček má každý dost, ale u kluků jsou tyto nejčastější. Některé chyby, některé tipy! Ale nezoufejte, nikdo není dokonalý. O tom ta láska je..milovat i s chybama :)

Jak vypadat co nejlíp na fotce

24. září 2009 v 16:19 | já |  rady pro holky
Máš doma fotky, které vypadají tak strašně, že bys radši umřela, než abys je někomu ukázala? Příště se řiď našimi radami a budeš vypadat úžasně na každém záběru.
→Moc nepózuj - čím přirozeněji budeš vypadat, tím líp bude fotka působit.
→Stůj rovně se zviženou hlavou - tělo otoč lehce na stranu a dej jednu nohu přes druhou. Díky tomu budeš na fotce v poloprofilu, který je velmi lichotivý.

→Usmívej se - nikdo nevypadá dobře, když se tváří ztrápeně. Ostatní ti budou možná radit, abys řekla ,,sýr", jenže díky tomu můžeš namísto úsměvu vyloudit na tváři spíš škleb. Pro milý, přirozený úsměv, který ti dlouho vydrží na rtech, stači pritlačit jazyk proti kořenům vrchních zubů.

→Otevři zeširoka oči (ovšem ne příliš zeširoka, abys nepůsobila vyděšeně nebo tak trochu šíleně). Nezírej přímo do fotoaparátu, mohla bys mít pak na fotce červené oči. Snaž se svůj pohled koncentrovat na bod těsně nad fotoaparátem.

→Snaž se co nejvíc uvolnit - předtím, než fotograf stiskne souušť, se zhluboka nadechni a pak pomalu vydechni.


Jak mít super rande?

24. září 2009 v 16:17 | já |  rady pro holky
1. Vyber si vůni!

Kluci milujou holky, které mají vkus a umí si vybrat hezkou vůni. Chce to jemný, nejlépe neparfémovaný deodorant do podpaždí, trochu vůně do vlasů, na krk, na zápěstí do míst, kde jsou tepny a do kolenních jamek. Možná jednou po letech, až se vrátíš k té samé vůni, tak si vaše první rande vybavíš do nejmenších detailů.

Tip: Nezkoušej žádnou těžkou vůni své mamky, i když jde o prestižní značku. Naopak si vyber co nejněžnější variantu a pokud ho chceš opravdu okouzlit, nech ho, ať tě políbí do tvých voňavých vlasů. Pro kluky není nic erotičtějšího než voňavá hříva!

2. Buď přesná

Jestli si myslíš, že budeš zajímavá a on ještě natěšenější, když ho necháš čtvrt hodiny čekat, pěkně se pleteš! Až totiž dorazíš, najdeš ho tam minimálně pěkně naštvanýho - pokud už nebude na cestě domů.

Tip: Nejideálnější bude, když na místo setkání nebo někam poblíž dorazíš o 5minut přív. Budeš tak mít dostatek času ,,rozdejchat" nervozitu, přetřít pusu leskem a vykráčet se zářivým usměvem zpoza rohu :-)

3. Na oblečení záleží

Ale jinak, než si myslíš! Pro kluky nemůže být horšího zklamání, než když pozvou na rande ulítlou skejťačku a ko kavárny pak na jehlách přicupitá bárbína v mini a s výśtřihem až k pasu. Ne, že by se kluci zádi nepodívali, ale na první rande se prostě takový výhled nehodí.

Tip: Úplně nejlepší bude, když dorazíš v oblečení, ve kterém tě zná ze školy nebo od chvíle, co jste se seznámili. Klidně si oblékni nové tričko, ale vždycky pamatuj na to, že se musíš cítit dobře a přirozeně. Sexy korzet si schovej na párty.

4. Líčení nepřeháněj!

Když přijdeš zmalovaná jako kraslice, bude na tebe tvůj miláček celoé rande čučet jako na ufouna. Kluky totiž děsí nánosy barev. Navíc není nic trapnějšího než odlepená umělá řasa nebo rozteklé Sestíny. A jestli si myslíš, že doma něžně zulíbá svou mikinu, kterou jsi mu zamazala rtěnkou, tak se prober. To tě spíš prokleje!

Tip: Na té pořád omílané přirozenosti fakt něco je! Kluci milujou svěží holky. Nic proto nezkazíš tónovacím krémem, řasenkou a bezbarvým leskem na rty. Budeš nakousnutí :-)

5. Najez se

Chápeme, že máš díky nervům na pochodu totálně sevřený žaludek a jedinné, na co nemáš pomyšlení je jídlo, ale něco sníst musíš. Zkus do sebe dostat alespoň müsli tyčinku. S plným žaludkem se budeš zaprvé cítit líp, zadruhé ti nebude na omdlení a zatřetí ti v nevhodnou chvíli nebude hlasitě kručet v břiše. Nebo bys ráda vyplnila chvíle ticha právě tímto způsobem?

Tip: Jestli nestíháš, vezmi si s sebou do kabelky jablko nebo sušenku a slupni ho až cestou na rande. Jo a pozor na drobečy u pusy a mezi zuby! Zrcátko v kabelce to jistí!

6. Vyber správné místo!

Sejděte se na takovém místě, kde se budete cítit fajn a kde na sebe budete mít klid! Což rockovej klub ani diskotéka není. Je tam spousta rušivých elementů a nedozvíte se o sobě absolutně nic! Odlehlý park ale také není dobrý nápad. Tam je pro změnu toho ticha až moc. Vymyslete něco mezi tím.

7. Mluv!

Trapné ticho je noční můrou všech randících! Jestli tvůj objev nepatří zrovna mezi ukecané týpky, je dost možné, že témata hovorů budou záviset na tobě.Aspoň pro začátek určitě :-) Pokud bude ale vytrvale mlčet a za celou dobu zahuhlá maximálně jo nebo ne, zvaž, jestli o někoho takového s pusou na zámek vůbec stojíš.

Tip: Snaž se rozhýbat konverzaci obecnými otázkami např. ,,Na čem jsi byl naposledy v kině? Co zrovna teď sjíždíš v iPodu? Plánuješ něco na víkend? Děláš nějaký sport?" Nech ho, ať se chytí a začne povídat sám. Na kluky je potřeba nespěchat a trochu jim ,,helfnout".

8. Buď přímá!

Vaše 1.rande se blíží ke konci, ty se cítíš jako v pohádce a chceš, abyste se scházeli a poznávali dál. Jenže on se zatím neprojevil, neřekl si o tvé telefonní číslo a ty vlastně nevíš, na čem jsi... Je nutné nechat to na něm nebo se můžeš odhodlat a projevit zájem o pokračování?

Tip: On se v tu chvíli určitě cítí určitě stejně jako ty a čeká buď na nějakou tvou reakci nebo náznak, který mu napoví. Buď tedy klidně akční a na rovinu se ho zeptej, kdy se zase sejdete. Předejdeš tím dlouhodobému vysedávání u mobilu a infarktovým stavům při každém jeho zapípání :-)

9. Buď sebevědomá!

Nechceme tě tím donutit k nepřirozené póze, díky které vkráčíš do kavárny jako lvice salónů a sjedeš ho povýšeným pohledem. To ne! Jen měj na mysli to, že když se tam proplížíš a budeš se vylekaně rozhlížet kolem sebe, určitě na něj nezapůsobíš. Maximálně se zamyslí nad tím, proč tě na to rande vlastně pozval.

Tip: Buď přístupná, usměvavá, vstřícná, nekuňkej a mluv nahlas a jasně. Na nic si nehraj, ale ani se zbytečně nestyď projevit.

10. K ničemu se nenuť!

Večer sis sice docela užila, přesto pořád pochybuješ? Tak se hlavně nepřemáhej a do ničeho se nenuť a už vůbec ne jen z lítosti k dotyčnému. Takhle by totiž city fungovat neměly a je lepší to ukončit hned, než to odkládat na dobu, kdy ho to možná bude bolet daleko víc.

Tip: Jestli ho nechceš úplně odepsat hned po prvním rande jen proto, že si nejsi jistá nebo tě úplně neuchvátil, a přitom chceš být férová, pak se s ním klidně ještě párkrát sejdi, než se definitivně rozhodneš, jak dál.


7 fíglů jak si kluka omotat kolem prstu.

24. září 2009 v 16:15 | já |  rady pro holky
1. správné entrée
Nejdůležitější je, správně se uvést. O člověku si vytváříš první dojem na základě toho, jak vypadá, jak se tváří, co má na sobě a jak se chová. Než někam vejdeš, představ si, že je místnost plná úžasných sympaťáků. A potom vyrovnaně vtanči do sálu. Opakuj si: mám obrovské charisma. Uvolni se, nasaď přirozený úsměv, hluboký nádech a do toho!

2. pěkně vzpříma
Chodíš shrbená a v předklonu jako stará babča? Taháš ramena před sebou? Je načase něco s tím dělat. Vysíláš tím totiž signál, že jsi s něčím na sobě nespokojená. Protáhni svou páteř, jako kdybys chtěla chodit prstíky po stropě. Nezapomeň na vzpřímenou hlavu. Budeš hned vypadat daleko líp a navíc budeš vykukovat z davu nahrbenců:-)!

3. Tváří v tvář
Natoč se tak, abys k němu stála čelem. Že je mezi vámi půlka diskosálu? Nevadí. Šance, že si člověk všimne druhého, se tímto o 60% zvýší. Vzdálenost nehraje roli. Zkus napodobit řeč jeho těla. Tenhle zrcadlový fígl pomáhá navázat souznění.

4. spalující pohled
Takže dámy: přijdeme-li do sálu plného lidí, omrkneme přítomné. Ale věnujeme jim jen krátký pohled. Když uzříme někoho, kdo by stál za hřích, hned oči neodtrhujeme, a použijeme tzv. spalující pohled. Počkáme, až se podívá naším směrem, a znovu zaútočíme na jeho zorničky. Napočítáme do tří a sklopíme oči. Akci alespoň 1x zopakujeme.

5. sexy pohled
Podíval se ti konečně do očí? Počítej s tím, že další věc, na kterou se zaměří, bude tvá pusa. Naučit se ,svůdně našpulené rty" vyžaduje trénink a dá to zabrat! Vezmi si zrcadlo a usměj se. Pak sešpul rty, zavři oči, nakloň se k zrcadlu a polib ho. Potom se pomalinku odtáhni a podívej se na sebe.
To je přesně ten výraz a ,sešpulení", který se od tebe žádá a který ho dostane do kolen. Ale pozor! Nepřežeň to, nebo budeš spíš k smíchu než k zulíbání!

6. jako kylie
Teď, když máš jeho plnou pozornost, je potřeba ho ,zaháčkovat", aby jeho zájem přetrval aspoň, než se znovu uvidíte. Naším tipem je póza a` la Kylie Minogue. Jenom na chvilku uvidí tvůj sexy postoj a to ho přesvědčí, že jsi neodolatelná. Zkus to: ramena dolů, dozadu a prohni se. Důležité je nenápadně vystrčit zadeček. To stoprocentně zabere...

7. přirozené doteky
Udělej všechno proto, aby ti neodolal! Využij k tomu magickou sílu doteku. Nech své prsty sklouznout po pramínku vlasů, zlehka se dotkni koutku svých úst anebo si ,nevědomky" přejeď prstem po krku nebo po rameni. Hlavně bys měla dbát, aby všechna gesta vypadala PŘIROZENĚ a NENUCENĚ. (Raději si to nejdřív nacvič před zrcadlem:-)).

Miley Cirus

24. září 2009 v 16:10 | já
Životopis
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.•
Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)

Zac Efron a Vanesa Hudgens SVATBA

24. září 2009 v 16:07 | já
Hvězda "Muzikálu ze střední" Vanessa Hudgens objasnila spekulace kolem jejího zasnoubení s krásným Zacem Efronem.

Hvězdy spolu chodí od roku 2005 a Vanessa se nechala slyšet: " Ještě jsme neurčili datum svatby a jestli ano, tak si to určitě necháme pro sebe. Proč? Co když jeden z nás dostane nabídku na hlavní roli a pak bychom museli d svatbu posouvat a lidé by řekli, že jsme se rozešli..a to my rozhodně nechceme"

Sladký páreček že ano?..tak to jsem já

24. září 2009 v 15:48 | já |  fotešky
Vranovská Přehrada

já a klára :-) a jen já

14. září 2009 v 18:37 | já |  fotešky
njn to jsme krásný co

obrázky

6. září 2009 v 20:21 | já |  vtipné

JAK MEDVĚD CHYTÁ POTRAVU

VESELÉ VELIKONOCE

ŽENY CHTĚJÍ VYLOUPIT BANKU


zvířátky

6. září 2009 v 20:11 | já